Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
80 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Dijitsu DB80RWH Buzdolabı (Beyaz) Fiyatları

Dijitsu Retro Beyaz Çift Kapılı Mini Buzdolabı 47 lt Kapasite F Enerji Sınıfı Özellikleriyle

Satıcı: Teknofish | 1 yorum

5.672,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 5672.07
Dijitsu Db80rwh Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: Teknofish

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5599.00
Dijitsu Db80rwh Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: teknodeposu

6.558,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 6558.00
Dijitsu Db80rwh Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: TuranoğluTicaret

6.559,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 6559.74
Dijitsu Db80rwh Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: SmartEvim

6.622,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6622.10
Dijitsu Retro Beyaz Çift Kapılı Mini Buzdolabı 47 lt Kapasite F Enerji Sınıfı Özellikleriyle

Satıcı: ANKASTREESHOP | 1 yorum

6.788,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 6788.07
Dijitsu DB80RWH Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: Teknosa

6.859,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 6859.02
Dijitsu DB80 Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: teknosa

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 6999.00
Db80 Retro Beyaz Mini Buzdolabı 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 6999.00
Dijitsu DB80RWH Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: teknodeposu

12.879,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 12879.08
Dijitsu DB80RWH Retro Beyaz Mini Buzdolabı

Satıcı: teknodeposu

13.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 13299.05

Dijitsu DB80RWH Buzdolabı (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Dijitsu DB80RWH Buzdolabı Ürün Ailesi

Dijitsu DB80RWH Buzdolabı (Beyaz) Temel Özellikleri

E
80 kWh
41 dB

Dijitsu DB80RWH Buzdolabı (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 835 mm
• Genişlik 488 mm
• Derinlik 440 mm
• Ağırlık 15 kg
• Kapı Sayısı 1 kapılı
• Kapı Raf Adedi 2 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 47 lt
• Soğutucu Raf Adedi 1 adet
• Su&Buz Pınarı Yok

DONDURUCU

• Soğutma Sistemi Statik
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 80 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Dijitsu DB80RWH Buzdolabı (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.