Dijitsu DBD200 Buzdolabı

Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
216 kWh
Ses Seviyesi:
42 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Dijitsu DBD200 Buzdolabı Fiyatları

Dijitsu Dbd200 Çift Kapılı Buzdolabı - Outlet ( Açıklamayı Okuyun) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Ulusal Avm

10.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 10709.10
Dijitsu Dbd200 Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Fırsatlar alemi

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 13299.00
Dijitsu Dbd200 Tmf Buzdolabı 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 13999.00
Dijitsu Soğutucu Dbd200 203 Lt-Buzdolabı

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

15.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 15379.00
Dijitsu DBD200 TMF 204 LT Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: aldimgeldim

15.809,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 15809.07
Dijitsu DBD200 TMF Statik Buzdolabı

Satıcı: CarrefourSA | 1432 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 15999.00
Dijitsu Dbd200 Tmf A Statik Buzdolabı

Satıcı: TECNOSHOP AVM

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 15999.00
Dijitsu Dbd200 Tmf A Statik Buzdolabı

Satıcı: CarrefourSA

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 15999.00
Dijitsu Dbd200 Tmf A Statik Buzdolabı

Satıcı: CarrefourSA

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 15999.00
Dijitsu DBD200 TMF 204 LT Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Smartevim

16.274,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 16274.07
Dijitsu DBD200 TMF Çift Kapılı Statik Buzdolabı

Satıcı: FixON

16.387,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 16387.50
Dijitsu DBD200 TMF Statik Buzdolabı

Satıcı: SİMGE ELEKTRONİK ve ZÜCCACİYE | 1432 yorum

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 16740.00

Dijitsu DBD200 Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Dijitsu DBD200 Buzdolabı Temel Özellikleri

216 kWh
42 dB

Dijitsu DBD200 Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1430 mm
• Genişlik 550 mm
• Derinlik 550 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 164 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Yok
• Kapı Açık Uyarısı Yok
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 40 lt
• Hızlı Dondurma Yok
• Soğutma Sistemi Statik
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi 216 kWh
• Ses Seviyesi 42 dB

Dijitsu DBD200 Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.