Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: goktaslar-vestel-yob | 2 yorum
14.195,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 14195.00 Finlux FN 4720 ST 470 LT Statik Çift Kapılı BuzdolabıSatıcı: evimponcik | 2 yorum
14.635,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 14635.00 FİNLUX Fn 4720 St F Enerji Sınıfı 470 Lt Statik Üstten Donduruculu BuzdolabıSatıcı: TRENDÇARŞI34
15.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 15898.00 Finlux FN 4720 ST F Enerji Sınıfı 432 Lt LowFrost Üstten Donduruculu BuzdolabıSatıcı: PITRONIK | 31 yorum
16.562,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 16562.00 FİNLUX Fn 4720 St F Enerji Sınıfı 470 Lt Statik Üstten Donduruculu BuzdolabıSatıcı: Electrovitrin
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 18999.00 Altus 472 Kombı No Frost Buzdolabı-514Lt 22.815,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 22815.08