Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Grundig Türkiye | 2 yorum
28.349,00 TL Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 28349.00 GRUNDIG GKND 5600 E Enerji Sınıfı 514L No-Frost Buzdolabı Beyaz 28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 29009 Grundig Gknd 5600 514Lt Duo No Frost Beyaz BuzdolabıSatıcı: TEKNOSA
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 28999.00 Grundig Gknd 5600 E Enerji Sınıfı 514l No-frost Buzdolabı BeyazSatıcı: MediaMarkt | 1 yorum
29.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
4 29000.00 Grundig Gknd 5600 Kombi No-Frost BuzdolabiSatıcı: Bievce
31.279,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 31279.08 Grundig GKND 5600 Kombi No-Frost BuzdolabıSatıcı: bievce
31.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 31699.00