Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
332 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Grundig GPKND 615 I Buzdolabı (Gri) Fiyatları

Grundig Grundıg Gpknd 615 I E Enerji Sınıfı 615 L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: Karaağaç DTM | 2 yorum

53.930,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 53930.70
Grundıg GPKND 615 I 615 L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: mediamarkt

55.738,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 55738.00
Grundig Grundıg Gpknd 615 I E Enerji Sınıfı 615 L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: ANKASTREZONE | 2 yorum

57.194,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 57194.07
Grundig Gpknd 615 I E Enerji Sınıfı L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox 57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 57999.00
Grundig Gpknd 615 I Duo Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı 57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 57999.00
GRUNDIG GPKND 615 I E Enerji Sınıfı 615 L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: MEDIAMARKT

58.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 58000.00
Grundıg GPKND 615 I 615 L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: Ankastrezone

58.496,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 58496.07
Grundig Gpknd 615 I No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: ANKASTREZONE

59.968,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 59968.10
GRUNDIG GPKND 615 I E Enerji Sınıfı 615 L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: ANKASTREZONE

60.383,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 60383.05
Grundig Gpknd 615 I E Enerji Sınıfı 615 L Duo-No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: ANKASTREZONE

60.627,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 60627.08
Grundig Gpknd 615 Lt. No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: ANKASTREZONE

62.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 62899.00

Grundig GPKND 615 I Buzdolabı (Gri) Fiyat Geçmişi

Grundig GPKND 615 I Buzdolabı Ürün Ailesi

Grundig GPKND 615 Beyaz Buzdolabı Beyaz 51.131,40 TL
Grundig GPKND 615 I Gri Buzdolabı Gri 53.930,70 TL

Grundig GPKND 615 I Buzdolabı (Gri) Temel Özellikleri

E
332 kWh
35 dB

Grundig GPKND 615 I Buzdolabı (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 615 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Ekonomi Modu Tatil Modu

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 1930 mm
• Genişlik 832 mm
• Derinlik 762 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 430 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 332 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Grundig GPKND 615 I Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Grundig GPKND 615 I Buzdolabı (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.