Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Grundig GPRNE 477 Buzdolabı Fiyatları

Grundıg Gprne 477L E Enerji Sınıfı Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Evmodek | 4 yorum

30.586,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 30586.49
Grundig Gprne 477 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: umut ticaret

31.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 31849.10
Grundıg Gprne 477L E Enerji Sınıfı Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Umut Ticaret | 4 yorum

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 32549.07
Grundig GPRNE 477 477 L Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: UmutTicaret

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 32549.07
Grundig GPRNE 477 477 L Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: mediamarkt

33.154,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 33154.50
Grundig Gprne 477 Duo Üstten Donduruculu Beyaz Buzdolabı 34.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 34199.00
Grundig Gprne 477L E Enerji Sınıfı NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz 34.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 34499.00
Grundig GPRNE 477L E Enerji Sınıfı NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

34.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 34500.00
GRUNDIG GPRNE 477L E Enerji Sınıfı NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

34.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 34500.00

Grundig GPRNE 477 Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Grundig GPRNE 477 Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
38 dB

Grundig GPRNE 477 Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1865 mm
• Genişlik 702 mm
• Derinlik 786 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Grundig GPRNE 477 Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Grundig GPRNE 477 Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.