Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
329 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Haier HCR5919ENMP Buzdolabı Fiyatları

Haier Hcr5919enmp E Enerji Sınıfı 528 Lt Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: SmartEvim

55.453,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 55453.30
HAIER HCR5919ENMP E Enerji Sınıfı 528 L No Frost Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: MEDIAMARKT

57.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 57589.00
Haier HCR5919ENMP E 528 L No-Frost Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: mediamarkt

57.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 57660.00
Haier Hcr5919enmp E Enerji Sınıfı 528 Lt Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

58.214,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 58214.40
Haier HCR5919ENMP E Enerji Sınıfı 528 Lt Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: HAİER TÜRKİYE

58.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 58824.00
Cube 90 Series 5 HCR5919ENMP Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı 528 lt 58.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 58834
Haier Hcr5919Enmp E Enerji Sınıfı 528 L No Frost Gardrop Tipi Buzdolabı 59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 59999.00
Haier HCR5919ENMP 528 Lt Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: MediaMarkt

60.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 60000.00
Haier HCR5919ENMP E Enerji Sınıfı 528 Lt Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

60.357,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 60357.00
Haier HCR5919ENMP Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: marketkolik

60.443,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 60443.08
HAIER HCR5919ENMP E Enerji Sınıfı 528 L No Frost Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: Smartevim

61.179,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 61179.05
Haier HCR5919ENMP 528 Lt Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Haier Türkiye

67.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 67999.00

Haier HCR5919ENMP Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Haier HCR5919ENMP Buzdolabı Temel Özellikleri

E
329 kWh
38 dB

Haier HCR5919ENMP Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1900 mm
• Genişlik 900 mm
• Derinlik 650 mm
• Ağırlık 120 kg
• Kapı Sayısı 4 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 354 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 329 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Haier HCR5919ENMP Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.