Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
254 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Hoover HOCG5T718EW1 Buzdolabı Fiyatları

Hoover HOCG5T718EW1 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Airyshopİzmir

33.579,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 33579.08
Hoover Hocg5t718ew1 442 L No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: FEBHOME

33.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 33820.00
Hoover HOCG5T718EW1 442 L No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: febhome

34.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 34650.00
HOOVER HOCG5T718EW1 BEYAZ 442 LT BUZDOLABI

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

34.865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 34865.00
Hoover HOCG5T718EW1 442 L No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: mediamarkt

35.519,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 35519.04
Hoover Hocg5T718Ew1 442 Lt No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı 36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 36999.00
HOOVER HOCG5T718EW1 BEYAZ 442 LT BUZDOLABI

Satıcı: MEDIAMARKT

37.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 37000.00
Hoover Hocg5t718ew1 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Airyshop

37.484,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 37484.10
Hoover HOCG5T718EW1 E Enerji Sınıfı 442 Lt Wi-Fi Bağlantılı Kombi Tipi No Frost Buzdolabı 4,5 43 Değ

Satıcı: ETİNOVA

39.312,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 39322
Hoover HOCG5T718EW1 E Enerji Sınıfı 442 Lt Wi-Fi Bağlantılı Kombi Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Airyshop | 43 yorum

39.524,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 39524.07
Hoover HOCG5T718EW1 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Etinova

39.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 39560.00
Hoover HOCG5T718EW1 E Enerji Sınıfı 442 Lt Wi-Fi Bağlantılı Kombi Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Etinova | 43 yorum

43.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 43000.00

Hoover HOCG5T718EW1 Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Hoover HOCG5T718EW1 Buzdolabı Temel Özellikleri

E
254 kWh
39 dB

Hoover HOCG5T718EW1 Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1850 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 700 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 327 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 254 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Hoover HOCG5T718EW1 Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.