Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
285 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Hoover Hodg5t718ex1 İnox 580 Lt Solo Buzdolabı

Satıcı: FEBHOME

30.391,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 30391.30
Hoover HODG5T718EX1 580 LT No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: febhome

31.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 31200.00
HOOVER HODG5T718EX1 İNOX 580 LT SOLO BUZDOLABI

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

31.587,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 31587.50
HOOVER HODG5T718EX1 İNOX 580 LT SOLO BUZDOLABI

Satıcı: Airyshopİzmir

36.339,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 36339.08
Hoover HODG5T718EX1 E Enerji Sınıfı 580 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: Airyshop | 40 yorum

38.129,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 38129.07
Hoover HODG5T718EX1 E Enerji Sınıfı 580 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÖMER YAŞAROĞULLARI | 40 yorum

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 39999.00
Hoover Hodg5T718Ex1 580 Lt No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 39999.00
HOOVER HODG5T718EX1 İNOX 580 LT SOLO BUZDOLABI

Satıcı: CarrefourSA

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 39999.00
Hoover Hodg5t718ex1 Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Airyshop

41.884,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 41884.10
HOOVER HODG5T718EX1 İNOX 580 LT SOLO BUZDOLABI

Satıcı: modatrend34

42.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 42749.05
Hoover HODG5T718EX1 580 LT No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: AiryshopAS

44.294,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 44294.97

Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı Ürün Ailesi

Hoover HODG5T718EW1 Beyaz Buzdolabı Beyaz 29.370,00 TL
Hoover HODG5T718EX1 Inox Buzdolabı Inox 30.391,30 TL

Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

E
285 kWh
41 dB

Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1800 mm
• Genişlik 790 mm
• Derinlik 750 mm
• Ağırlık 78 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 450 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 130 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 285 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Hoover HODG5T718EX1 Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.