LG GRTB622PQBQ Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
330 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

LG GRTB622PQBQ Buzdolabı Fiyatları

LG GRTB622PQBQ.AEGPLTK E Enerji Sınıfı 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: TrendShopXL

56.194,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 56194.00
Lg Grtb622pqbq No Frost Buzdolabı 612 Litre Beyaz

Satıcı: Göktuğ Ticaret

56.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 56385.00
Lg GRTB622PQBQ.AEGPLTK E Enerji Sınıfı 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: gala iletişim

57.147,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 57147.57
Lg GRTB622PQBQ.AEGPLTK E Enerji Sınıfı 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Fixkırmızıbeyaz

57.240,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 57240.57
Lg Grtb622pqbq Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: EŞYA MARKETİ

59.171,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 59171.90
LG GRTB622PQBQ.AEGPLTK 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: mediamarkt

60.543,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 60543.00
LG GRTB622PQBQ.AEGPLTK E Enerji Sınıfı 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: EŞYA MARKETİ

61.273,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 61273.10
Lg Grtb622Pqbq.aegpltk E Enerji Sınıfı 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz 62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 62999.00
LG GRTB622PQBQ.AEGPLTK E Enerji Sınıfı 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

63.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 63000.00
LG GRTB622PQBQ.AEGPLTK E Enerji Sınıfı 612 L Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

63.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 63000.00

LG GRTB622PQBQ Buzdolabı Fiyat Geçmişi

LG GRTB622PQBQ Buzdolabı Temel Özellikleri

E
330 kWh
35 dB

LG GRTB622PQBQ Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 831 mm
• Derinlik 741 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 428 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 330 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

LG GRTB622PQBQ Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.