Onvo OVBZD41 Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
F
Yıllık Enerji Tüketimi:
99 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Toplam Net Hacim:

Onvo OVBZD41 Buzdolabı Fiyatları

ONVO OVBZD 41L MİNİ BUZDOLABI

Satıcı: OZDIJITEK

5.176,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 5176.55
Onvo Ovbzd41 41Lt Mini Buzdolabı Sessiz Çalışma /41 Litre Geniş Hacim/Ofis / Öğrenci / Yazlık Kullanımı

Satıcı: Jettekno

5.215,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 5215.50
Onvo Ovbzd41 Mini Buzdolabı 41 L

Satıcı: AKPA DTM

5.332,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 5332.50
Onvo Ovbzd41 Mini Buzdolabı

Satıcı: NEXTRONİX

5.448,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 5458.04
Onvo OVBZD41 41 L Mini Buzdolabı

Satıcı: MAVİAY TİCARET

5.469,67 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 5479.67
Onvo OVBZD41 F Enerji Sınıfı 41 Lt Büro Tipi Mini Buzdolabı Özellikli Beyaz Renk

Satıcı: Adilbazaar | 20 yorum

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 5579.07
ONVO OVBZD 41L MİNİ BUZDOLABI

Satıcı: AKPA DTM

5.581,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 5581.25
Onvo Ovbzd41 Mini Buzdolabı 41 L

Satıcı: NEXTRONİX

5.621,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 5621.20
Onvo Ovbzd41 Mini Buzdolabı 41 L

Satıcı: JetTekno

5.648,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 5648.79
Onvo OVBZD41 41 L Mini Buzdolabı

Satıcı: novaelectronics

5.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 5670.00
Onvo OVBZD41 41 L Mini Buzdolabı

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

5.682,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 5682.30
Onvo OVBZD41 F Enerji Sınıfı 41 Lt Büro Tipi Mini Buzdolabı Özellikli Beyaz Renk

Satıcı: JetTekno | 20 yorum

5.747,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 5747.39

Onvo OVBZD41 Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Onvo OVBZD41 Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 515 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 475 mm
• Ağırlık 14 kg

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 99 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

DOKÜMAN

Onvo OVBZD41 Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.