Onvo OVBZD90 Buzdolabı

Enerji Sınıfı (A-G):
F
Yıllık Enerji Tüketimi:
107 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Toplam Net Hacim:

Onvo OVBZD90 Buzdolabı Fiyatları

Onvo Ovbzd90 90Lt Mini Buzdolabı

Satıcı: NEXTRONİX

6.917,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 6917.50
Onvo Ovbzd90 90 L Mini Buzdolabı /Sessiz Çalışma / Düşük Enerji Tüketimi /Ofis, Yurt Ve Otel İçin Kompakt Tasarım

Satıcı: Jettekno

6.929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 6929.10
Onvo OVBZD90 Mini Buzdolabı

Satıcı: AKPADTM

7.067,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7077.7
Onvo OVBZD90 Mini Buzdolabı

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

7.129,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7139.65
Onvo OVBZD90 90 LT Mini Buzdolabı

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

7.291,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 7291.20
Onvo OVBZD90 90 LT Mini Buzdolabı

Satıcı: JetTeknom

7.300,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 7300.49
Onvo Ovbzd90 Mini Buzdolabı 90 L

Satıcı: JetTekno

7.387,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 7387.59
Onvo Ovbzd90 Mini Buzdolabı 90 L

Satıcı: OZDIJITEK

7.387,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 7387.60
ONVO OVBZD90 90 LİTRE MİNİ BUZDOLABI

Satıcı: AKPA DTM

7.406,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 7406.20
ONVO OVBZD90 90 LİTRE MİNİ BUZDOLABI

Satıcı: OZDIJITEK

7.467,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 7467.00
Onvo OVBZD90 Tek Kapılı 90 Litre Mini Buzdolabı F Enerji Sınıfı Beyaz Renkli Mekanik Kontrol Paneli

Satıcı: NOVAELECTRONİCS | 2 yorum

7.533,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 7533.00
Onvo OVBZD90 Tek Kapılı 90 Litre Mini Buzdolabı F Enerji Sınıfı Beyaz Renkli Mekanik Kontrol Paneli

Satıcı: OZDIJITEK | 2 yorum

7.542,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 7542.30
ONVO OVBZD90 MİNİ BUZDOLABI 90 L

Satıcı: ÖZ ŞEKERKOZ GRUP

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 7999.00
ONVO OVBZD90 MİNİ BUZDOLABI 90 L

Satıcı: Electrovitrin

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 7999.00

Onvo OVBZD90 Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Onvo OVBZD90 Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 475 mm
• Derinlik 445 mm
• Ağırlık 19.5 kg
• Kapı Sayısı 1 kapılı

SOĞUTUCU

• Su&Buz Pınarı Yok

DONDURUCU

• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Yıllık Enerji Tüketimi 107 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

DOKÜMAN

Onvo OVBZD90 Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.