Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
268 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Profilo BD2055LENN Buzdolabı Fiyatları

Profilo BD2055LENN 453 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ozozguravm

30.224,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 30224.07
Profilo BD2055LENN E Enerji Sınıfı 453 Lt Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ab-Store | 10 yorum

30.549,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 30549.57
Profilo BD2055LENN 453 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: tumbeyazesyalar

32.396,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 32396.55
Profilo Bd2055lenn 453 Lt -Gri-Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Bi Dünya Eşya

32.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 32760.00
Profilo BD2055LENN E Enerji Sınıfı 453 Lt Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: tumbeyazesyalar | 10 yorum

33.261,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 33261.45
Profilo BD2055LENN E Enerji Sınıfı 453 Lt NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

33.347,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 33347.70
Profilo Bd2055lenn 453 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: veradtm06

33.478,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 33478.00
Profilo Üstten Donduruculu Buzdolabı 186 X 70 Cm Inox Görünümlü

Satıcı: SEFA HOME

42.964,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 42964.00
Profilo BD2055LENN E Enerji Sınıfı 453 Lt Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: SEFA HOME

51.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 51065.00

Profilo BD2055LENN Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Profilo BD2055LENN Buzdolabı Temel Özellikleri

E
268 kWh
41 dB

Profilo BD2055LENN Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 453 lt
• Diğer Özellikler Ekonomi Modu Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 745 mm
• Ağırlık 76.7 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 335 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Yok
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 118 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 268 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Profilo BD2055LENN Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.