Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
278 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Profilo BD2076WEXN Buzdolabı Fiyatları

Profilo BD2076WEXN 542 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: miracticaret

43.710,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 43710.00
Profilo BD2076WEXN 542 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: teknovia

44.087,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 44087.10
Profilo Bd2076wexn 542 Litre Xl E Sınıfı Buzdolabı

Satıcı: istereyonXL

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 44999.00
Profilo BD2076WEXN E Enerji Sınıfı 542 Lt NoFrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ArvenaAnkara

47.871,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 47871.28
Profilo BD2076WEXN Çift Kapılı No Frost Buzdolabı - BEYAZ

Satıcı: tumbeyazesyalar | 81 yorum

48.243,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 48243.75
Profilo BD2076WEXN Çift Kapılı No Frost Buzdolabı - BEYAZ

Satıcı: ProfiloAnkara | 81 yorum

48.341,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 48341.40
Profilo Bd2076wexn Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Hilal Avm

50.959,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 50959.10
Profilo Bd2076wexn Bzd-Nofrost-578 Lt--Dıjıtital

Satıcı: Cazip Alışveriş

59.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 59149.10
Profilo Bd2076Wexn E Enerji Sınıfı Lt Nofrost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Cazip Alışveriş

60.719,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 60719.08
Profilo Bd2076wexn 542 Litre Xl E Sınıfı Buzdolabı

Satıcı: Cazip Alışveriş

65.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 65899.00
Profilo Bd2076Wexn E Enerji Sınıfı 542 L Üstten Donduruculu Nofrost Buzolabı

Satıcı: SEFA HOME

70.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 70380.00
PROFİLO BD2076WEXN NOFROST BUZDOLABI

Satıcı: SEFA HOME

74.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 sn önce

12 74260.00

Profilo BD2076WEXN Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Profilo BD2076WEXN Buzdolabı Temel Özellikleri

E
278 kWh
41 dB

Profilo BD2076WEXN Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 542 lt
• Diğer Özellikler Şişe Rafı Soğutucu Isı Göstergesi Tazelik Filtresi Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 89.8 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 418 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 13 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 124 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 278 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Profilo BD2076WEXN Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.