Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
261 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Profilo BD3055IECN Buzdolabı Fiyatları

Profilo BD3055IECN 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: dincerlerprofilo

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 34410.00
Profilo BD3055IECN 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: ProfiloDünyası

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 34410.00
Profilo Bd3055ıecn Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Explore Dtm İstanbul

34.874,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 34874.60
Profilo BD3055IECN E Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: BakserLTD | 53 yorum

37.199,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 37199.07
Profilo Bd3055ıecn Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Profilo Magaza

38.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 38250.00
Profilo BD3055IECN E Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: İlekaAVM | 53 yorum

39.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 39525.00
Profilo BD3055IECN E Enerji Sınıfı 483 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

40.155,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 40155.70
Profilo Alttan Donduruculu Buzdolabı F Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost

Satıcı: Kurumsal Mağaza

43.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 43180.00
Profilo BD3055IECN Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Kurumsal Mağaza

46.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 46199.00
Profilo BD3055IECN E Enerji Sınıfı 483 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ArvenaAnkara

51.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 51099.00
Profilo BD3055IECN 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: SEFA HOME

65.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 65184.00

Profilo BD3055IECN Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Profilo BD3055IECN Buzdolabı Temel Özellikleri

E
261 kWh
40 dB
10 kg/gün

Profilo BD3055IECN Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 86 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 375 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 108 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 261 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Profilo BD3055IECN Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.