Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
261 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Profilo BD3055WECN Buzdolabı Fiyatları

Profilo Bd3055wecn Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Explore Dtm İstanbul

31.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 31950.00
Profilo Bd3055wecn E Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ENSU

32.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 32040.00
Profilo BD3055WECN E Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ab-Store | 124 yorum

33.293,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 33293.07
Profilo Bd3055wecn E Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Kurumsal Mağaza

34.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 34899.00
Profilo BD3055WECN 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: profiloistanbul

35.922,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 35922.21
Profilo BD3055WECN 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: exploreavm | 73 yorum

36.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 36899.10
Profilo BD3055WECN E Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: İlekaAVM | 124 yorum

38.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 38130.00
Profilo BD3055WECN E Enerji Sınıfı 483 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

38.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 38525.00
Profilo BD3055WECN No Frost Buzdolabı

Satıcı: Kurumsal Mağaza

40.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 40190.00
Profilo BD3055WECN E Enerji Sınıfı 483 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ArvenaAnkara

41.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 41399.00
Profilo BD3055WECN E Enerji Sınıfı 483 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: SEFA HOME

62.342,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 62342.00

Profilo BD3055WECN Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Profilo BD3055WECN Buzdolabı Temel Özellikleri

E
261 kWh
40 dB
10 kg/gün

Profilo BD3055WECN Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 85.4 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 375 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 108 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 261 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Profilo BD3055WECN Buzdolabı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hasan C***** Profil Resmi

1 yorum

Hasan C***** bu ürün n11'de 13200 tl neden n11i fiyat listesinde taramıyorsunuz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.