Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Profilo BD3076IECN Buzdolabı Fiyatları

Profilo BD3076IECN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: erdoganavm27

41.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 41699.00
Profilo Bd3076ıecn Kombi Tipi 526 Litre Alttan Donduruculu No Frost Buzdolabı

Satıcı: Explore Avm

41.712,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 41712.50
Profilo BD3076IECN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: exploreavm

41.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 41850.00
Profilo Bd3076ıecn Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Profilo Magaza

42.770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 42770.00
Profilo BD3076IECN E Enerji Sınıfı 526 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: İlekaAVM | 42 yorum

47.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 47000.00
Profilo BD3076IECN Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

49.447,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 49447.70
Profilo BD3076IECN E Enerji Sınıfı 526 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Veyisoğlu | 42 yorum

51.047,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 51047.70
Profilo Bd3076ıecn Bzd-nofrost-578 Lt-alt.dıjıt.in

Satıcı: Explore Avm

53.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 53000.00
Profilo BD3076IECN İnox Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Explore Avm

54.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 54000.00
Profilo BD3076IECN Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: ArvenaAnkara

59.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 59499.00
Profilo BD3076IECN E Enerji Sınıfı 526 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: SEFA HOME

68.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 68500.00

Profilo BD3076IECN Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Profilo BD3076IECN Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
40 dB
10 kg/gün

Profilo BD3076IECN Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 95.8 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 406 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 120 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Var

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Profilo BD3076IECN Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.