Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
9 kg/gün

Profilo BD3076WECN Buzdolabı Fiyatları

Profilo BD3076WECN E Enerji Sınıfı 526 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

38.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 38798.00
Bd3076wecn E Enerji Sınıfı 526 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Beyazon

39.781,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 39781.20
Profilo Bd3076wecn Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Profilo Magaza

40.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 40040.00
Profilo BD3076WECN E Enerji Sınıfı 526 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: fırsatderyası | 80 yorum

40.776,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 40776.63
Profilo BD3076WECN 526 LT No- Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat | 21 yorum

40.825,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 40825.14
Profilo BD3076WECN 526 LT No- Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: profilomagaza

40.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 40920.00
Profilo BD3076WECN E Enerji Sınıfı 526 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ArvenaAnkara

42.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 42399.00
Profilo Bd3076wecn Bzd-nofrost-578 Lt-alttan-dıjıtal

Satıcı: Kurumsal Mağaza

43.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 43899.00
Profilo BD3076WECN E Enerji Sınıfı 526 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: İlekaAVM | 80 yorum

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 44000.00
Profilo BD3076WECN E Enerji Sınıfı 578 Lt Alttan Derin Donduruculu NoFrost Buzdolabı Beyaz

Satıcı: Kurumsal Mağaza

48.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 48890.00
PROFİLO BD3076WECN NOFROST BUZDOLABI

Satıcı: SEFA HOME

72.427,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 72437

Profilo BD3076WECN Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Profilo BD3076WECN Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
40 dB
9 kg/gün

Profilo BD3076WECN Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 94.1 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 406 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 120 lt
• Dondurma Kapasitesi 9 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Profilo BD3076WECN Buzdolabı Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yaşar A**** Profil Resmi

1 yorum

Yaşar A**** Çok iyi buz dolabı 1 haftadır kullanıyoruz, ses hiç yok, soğutma performansı çok iyi, dizayn çok iyi, krom detaylar premium hissiyatı veriyor. Rengi kırık beyazdır
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.