Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
307 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Profilo BD3086IECN Buzdolabı Fiyatları

Profilo BD3086IECN E Enerji Sınıfı 631 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ENSU

41.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 41400.00
Profilo BD3086IECN 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: profiloistanbul

41.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 41799.00
Profilo Bd3086ıecn 631 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: ENSU

41.961,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 41961.30
Profilo Bd3086ıecn E Enerji Sınıfı 631 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ENSU

41.961,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 41961.30
Profilo BD3086IECN 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: exploreavm

47.205,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 47205.00
Profilo BD3086IECN E Enerji Sınıfı 631 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

48.527,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 48527.70
Profilo BD3086IECN E Enerji Sınıfı 631 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: İlekaAVM | 52 yorum

48.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 48825.00
Profilo BD3086IECN E Enerji Sınıfı 631 Lt Nofrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ab-Store | 52 yorum

50.451,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 50451.57
Profilo Bd3086Iecn E Enerji Sınıfı 631 L ALtan Derin Donduruculu NoFrost Buzdolabı Inox 80.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 80999.00
Profilo BD3086IECN E Enerji Sınıfı 631 Lt NoFrost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: MEDIAMARKT

81.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 81000.00

Profilo BD3086IECN Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Profilo BD3086IECN Buzdolabı Temel Özellikleri

E
307 kWh
40 dB

Profilo BD3086IECN Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 631 lt
• Diğer Özellikler Şişe Rafı Ekonomi Modu Tatil Modu Soğutucu Isı Göstergesi Tazelik Filtresi Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 810 mm
• Ağırlık 108.9 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 479 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 17 saat

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 307 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Profilo BD3086IECN Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.