Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
305 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Samsung RB50DG601ES9 Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rb50Dg601Es9 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

42.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 42830.00
Samsung RB50DG601ES9TR Kombi No Frost Buzdolabı 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 42999.00
Samsung RB50DG601ES9TR 508 L Cooling Buzdolabı

Satıcı: SevraDTM

44.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 44999.10
Samsung RB50DG601ES9 508 Litre Inoks Alttan Donduruculu Buzdolabı E Enerji Sınıfı No-Frost Özelliği

Satıcı: ataberkticaret

45.105,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 45105.00
Samsung Rb50dg601es9 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

46.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 46170.00
Samsung Rb50Dg601Es9 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Samsung Türkiye

46.531,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 46531.03
Samsung RB50DG601ES9TR 508 Lt Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı, Wi-Fi

Satıcı: Evmodek | 58 yorum

46.713,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 46713.90
Samsung RB50DG601ES9TR 508 L Cooling Buzdolabı

Satıcı: SCENTER

47.647,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 47647.01
Samsung Rb50dg601es9tr 508 L Cooling Buzdolabı

Satıcı: S.Teknoloji

48.529,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 48529.40
RB50DG601ES9, Alttan Donduruculu Buzdolabı, 508 Litre

Satıcı: GİZERLER

50.096,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 50096.60
Samsung RB50DG601ES9, Alttan Donduruculu Buzdolabı, 508 Litre Inoks

Satıcı: Samsung Türkiye

51.133,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 51133.00
RB50DG601ES9 Inox 508L Alttan Donduruculu No Frost Buzdolabı 51.133,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 51143
Samsung Rb50Dg601Es9Tr E Enerji Sınıfı 508L Cooling Alttan Donduruculu Buzdolabı 51.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 51699.00
Samsung RB50DG601ES9, Alttan Donduruculu Buzdolabı, 508 Litre Inoks

Satıcı: MediaMarkt

51.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 51700.00
Samsung Rb50dg601es9tr Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı 51.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 51739.00
Samsung RB50DG601ES9 Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: BATIEGE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

55.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

16 55010
RB50DG601ES9, Alttan Donduruculu Buzdolabı, 508 Litre

Satıcı: Smartevim

60.514,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 60514.05
Samsung Bespoke AI Alttan Donduruculu Buzdolabı Space Max™ 508L 61.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

18 61299.00
RB50DG601ES9TR Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı 508 Lt 64.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

19 64509

Samsung RB50DG601ES9 Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RB50DG601ES9 Buzdolabı Temel Özellikleri

E
305 kWh
35 dB

Samsung RB50DG601ES9 Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1920 mm
• Genişlik 759 mm
• Derinlik 711 mm
• Ağırlık 87 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 340 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 14 saat

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 305 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Samsung RB50DG601ES9 Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.