Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
323 kWh
Ses Seviyesi:
43 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8 kg/gün

Samsung RB58DS75ESA Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rb58ds75esa Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Fırsatlar alemi

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 46999.00
SAMSUNG RB58DS75ESA/TR E Enerji Sınıfı 580 L Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı

Satıcı: Smartevim | 31 yorum

48.359,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 48359.07
Samsung Rb58ds75esa/Tr E Enerji Sınıfı 580 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: SmartEvim

50.521,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 50521.90
Samsung Rb58Ds75Esa/Tr E Enerji Sınıfı 580 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

52.227,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 52227.48
Samsung RB58DS75ESA E 580 L Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Smartevim

52.883,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 52883.10
Samsung RB58DS75ESA E 580 L Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: gizerler

52.964,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 52964.04
SAMSUNG RB58DS75ESA/TR E Enerji Sınıfı 580 L Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı

Satıcı: SAMSUNG CENTER | 31 yorum

54.655,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 54655.07
Samsung Rb58Ds75Esa/Tr E Enerji Sınıfı 580 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: GÖKMEN

54.745,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 54745.52
Samsung RB58DS75ESA/TR E Enerji Sınıfı 580 lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

55.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 55439.00
Samsung RB58DS75ESA/TR E Enerji Sınıfı 580 lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: Smartevim

55.764,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 55764.05
Samsung Rb58Ds75Esa/Tr E Enerji Sınıfı 580 L Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 55999.00
Samsung RB58DS75ESA/TR 580 Litre Inoks Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Marketkolik

55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 55999.00
Samsung RB58DS75ESA/TR 580 Litre Inoks Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: MediaMarkt

56.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 56000.00
Samsung Alttan Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ 580L 68.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 68599.00
RB58DS75ESA/TR Inox Alttan Donduruculu Buzdolabı 580 lt 69.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

15 69509

Samsung RB58DS75ESA Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RB58DS75ESA Buzdolabı Temel Özellikleri

E
323 kWh
43 dB
8 kg/gün

Samsung RB58DS75ESA Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Üstten Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 580 lt
• Yeni Nesil Özellikler Çok Yönlü Soğutma
• Diğer Özellikler Hassas Nem Kontrolü Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Otomatik Buz Yapıcı Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı 10 Yıl Kompresör Garantili

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 840 mm
• Derinlik 750 mm
• Ağırlık 110 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 7 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 403 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 177 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Var

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 323 kWh
• Ses Seviyesi 43 dB

Samsung RB58DS75ESA Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.