Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
323 kWh
Ses Seviyesi:
43 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
8 kg/gün

Samsung RB58DS75EWW Buzdolabı Fiyatları

Samsung Buzdolabı Rb58ds75eww/Tr

Satıcı: Sendekaldi Prime

45.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 45250.00
Samsung Rb58Ds75Eww/Tr Kombi No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

45.441,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 45441.00
Samsung Rb58Ds75Eww/Tr Kombi No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: BEMBEYAZ SHOP

45.723,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 45723.08
Samsung Rb58ds75eww/Tr Kombi No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

46.012,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 46012.80
Samsung RB58DS75EWW/TR 580 Lt Alttan Donduruculu İkili Soğutma No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Smartevim | 28 yorum

46.313,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 46313.07
Samsung RB58DS75EWW/TR Kombi No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Yakalagelsin

47.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 47500.00
Samsung RB58DS75EWW/TR 580 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: SCENTER | 3 yorum

49.259,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 49259.22
Samsung RB58DS75EWW/TR 580 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: gizerler

49.593,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 49593.54
Samsung RB58DS75EWW/TR 580 Lt Alttan Donduruculu İkili Soğutma No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Timmy | 28 yorum

50.392,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 50392.98
Samsung RB58DS75EWW/TR Kombi No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

51.911,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 51911.00
Samsung Rb58Ds75Eww/Tr E Enerji Sınıfı 580 L İkili Soğutma Teknolojisi Alttan Donduruculu Buzdolabı Beyaz 52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 52999.00
Samsung RB58DS75EWW/TR 580L Alttan Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ - Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

53.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 53000.00
Samsung Rb58ds75eww/tr Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı 53.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 53239.00
Samsung RB58DS75EWW/TR 580L Alttan Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ - Beyaz

Satıcı: SENDEKALDI

53.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 53620.00
Samsung Alttan Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ 580L 64.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

15 64599.00
RB58DS75EWW/TR Beyaz Alttan Donduruculu Buzdolabı 580 lt 65.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 66009

Samsung RB58DS75EWW Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RB58DS75EWW Buzdolabı Temel Özellikleri

E
323 kWh
43 dB
8 kg/gün

Samsung RB58DS75EWW Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 580 lt
• Yeni Nesil Özellikler Çok Yönlü Soğutma
• Diğer Özellikler Hassas Nem Kontrolü Temperli Cam Raflar Kahvaltılık Bölmesi Değiştirilebilir Kapı Yönü Otomatik Buz Yapıcı Yükseklik Ayarlı Soğutma Rafı 10 Yıl Kompresör Garantili

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 840 mm
• Derinlik 750 mm
• Ağırlık 110 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 7 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 403 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 177 lt
• Dondurma Kapasitesi 8 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Var

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 323 kWh
• Ses Seviyesi 43 dB

Samsung RB58DS75EWW Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.