Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
422 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Samsung RF71DB965E8C Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rf71Db965E8C Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: GÖKMEN

129.714,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 129714.90
Samsung RF71DB965E8CTR E 819 L Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: timmy

135.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 135000.00
Samsung Buzdolabı Rf71db965e8ctr Nofrost Gardırop

Satıcı: Sendekaldi Prime

140.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 140530.00
Samsung Rf71Db965E8C Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

141.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 141400.00
Samsung RF71DB965E8CTR E 819 L Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: gizerler

141.560,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 141560.04
Samsung RF71DB965E8CTR E Enerji Sınıfı 819L No Frost Cooling Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: Timmy | 10 yorum

142.529,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 142529.01
Samsung RF71DB965E8CTR E Enerji Sınıfı 819L No Frost Cooling Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: GÖKMEN | 10 yorum

144.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 144150.00
Samsung Rf71db965e8ctr Gardırop No Frost Bespoke Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

144.206,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 144206.00
Samsung RF71DB965E8C Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

148.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 148175.00
Samsung RF71DB965E8CTR Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

160.228,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 160228.91
Samsung RF71DB965E8C Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Samsung Türkiye

167.297,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 167297.00
Samsung Rf71Db965E8Ctr E Enerji Sınıfı 819L No Frost Cooling Gardrop Tipi Buzdolabı 167.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 167999.00
Samsung Rf71db965e8ctr Bespoke Gardırop Tipi Beyaz/Pembe Buzdolabı 168.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 168049.00
Samsung RF71DB965E8CTR Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Samsung Türkiye

174.297,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 174297.00
Samsung Bespoke AI 4 Kapılı Buzdolabı İçecek İstasyonu 819L 178.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 178399.00

Samsung RF71DB965E8C Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RF71DB965E8C Buzdolabı Temel Özellikleri

E
422 kWh
37 dB

Samsung RF71DB965E8C Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Bej Pembe
• Yükseklik 1853 mm
• Genişlik 912 mm
• Derinlik 869 mm
• Ağırlık 168 kg
• Kapı Sayısı 4 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 492 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Var
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 422 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Samsung RF71DB965E8C Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.