Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
422 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Samsung RF71DG90BESL Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rf71Dg90Besl Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

114.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 114345.00
Samsung Buzdolabı Rf71dg90besltr Nofrost Gardırop

Satıcı: Sendekaldi Prime

114.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 114680.00
Samsung Rf71dg90besl Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: NEXT TİME

115.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 115520.00
Samsung Rf71Dg90Besl Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Smartman

115.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 115525.00
Samsung RF71DG90BESL Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: timmy

119.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 119970.00
Samsung RF71DG90BESL 821 Lt Gardırop Tiği No-Frost Buzdolabı, Üçlü Soğutma, Wi-Fi

Satıcı: Timmy | 14 yorum

122.381,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 122381.49
Samsung RF71DG90BESL 821 Lt Gardırop Tiği No-Frost Buzdolabı, Üçlü Soğutma, Wi-Fi

Satıcı: Sevra DTM | 14 yorum

123.689,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 123689.07
Samsung RF71DG90BESL Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: SCENTER

127.011,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 127011.18
Samsung RF71DG90BESL Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

130.031,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 130031.00
Samsung RF71DG90BESL 821 Lt Gardırop Tiği No-Frost Buzdolabı, Üçlü Soğutma, Wi-Fi

Satıcı: Gizerler

140.608,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 140608.91
Samsung RF71DG90BESL Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Samsung Türkiye

143.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 143098.00
Samsung Rf71Dg90Besltr E Enerji Sınıfı 821 L Triple Cooling Çift Kapılı Gardrop Tipi Buzdolabı Gümüş 144.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 144499.00
Samsung Rf71dg90besltr Gardırop Tipi Inox Buzdolabı 144.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 144569.00
RF71DG90BESLTR Triple Cooling™ Dört Kapılı No Frost Buzdolabı 821 Lt 144.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 145009
Samsung RF71DG90BESL 821 Lt Gardırop Tiği No-Frost Buzdolabı, Üçlü Soğutma, Wi-Fi

Satıcı: Samsung Türkiye

150.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 150098.00
Samsung Bespoke AI 4 Kapılı Buzdolabı Triple Cooling™ 821L 154.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

16 154199.00

Samsung RF71DG90BESL Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RF71DG90BESL Buzdolabı Temel Özellikleri

E
422 kWh
37 dB

Samsung RF71DG90BESL Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Gardırop Tipi
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 821 lt
• Diğer Özellikler Otomatik Buz Yapıcı 20 Yıl Kompresör Garantili

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 1853 mm
• Genişlik 912 mm
• Derinlik 869 mm
• Ağırlık 138 kg
• Kapı Sayısı 4 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 494 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 422 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Samsung RF71DG90BESL Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.