Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
364 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
12 kg/gün

Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rm90f66cewtr Gardırop Tipi No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

169.175,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 169175.80
Samsung Buzdolabı Rm90f66cewtr Beskope No-Frpst Gardırop Buzdolabı

Satıcı: Sendekaldi Prime

170.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 170840.00
Samsung Rm90F66Cewtr Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

171.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 171720.00
Samsung Rm90F66Cewtr Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Smartman

175.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 175995.00
Samsung RM90F66CEWTR Gardırop Tipi No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

191.729,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 191729.91
SAMSUNG RM90F66CEWTR Bespoke AI 4 Kapılı Buzdolabı AI Home™ 658L - Diger

Satıcı: GÖKMEN

185.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 185070.00
RM90F66CEWTR Bespoke AI 4 Kapılı AI Home™ Buzdolabı 658 Lt 199.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 199709
Samsung Bespoke AI 4 Kapılı Buzdolabı AI Home™ 658L 201.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 201695.00
Samsung Bespoke AI Gardırop Tipi Buzdolabı

Satıcı: Samsung Türkiye

206.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 206559.00
Samsung Bespoke AI 658 L 4 Kapılı Buzdolabı

Satıcı: SamsungTürkiye

206.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 206559.00

Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı Temel Özellikleri

E
364 kWh
35 dB
12 kg/gün

Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Gardırop Tipi
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 658 lt
• Diğer Özellikler 20 Yıl Kompresör Garantili

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1853 mm
• Genişlik 912 mm
• Derinlik 731 mm
• Ağırlık 157 kg
• Kapı Sayısı 4 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 403 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Var
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 255 lt
• Dondurma Kapasitesi 12 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Var

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 364 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Samsung RM90F66CEWTR Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.