Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
348 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
13 kg/gün

Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı Fiyatları

Samsung Bespoke RS90F64EEFTR AI 621L Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: SCENTER

132.208,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 132208.18
Samsung Buzdolabı Rs90f64eeftr Beskope Al Gardırop Buzdolabı

Satıcı: Sendekaldi Prime

134.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 134410.00
Samsung Bespoke Rs90F64Eeftr Ai Gardrop Tipi Buzdolabı Ai Home™ 621L

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

135.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 135110.00
Samsung Rs90f64eeftr Gardırop Tipi No Frost Koyu Inox Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

135.889,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 135889.30
Samsung Bespoke RS90F64EEFTR AI 621L Gardrop Tipi Buzdolabı

Satıcı: gizerler

136.327,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 136327.70
Samsung Bespoke RS90F64EEFTR Aı Gardrop Tipi Buzdolabı Aı Home™ 621L - Diger

Satıcı: GÖKMEN

136.766,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 136766.73
Samsung Bespoke RS90F64EEFTR Aı Gardrop Tipi Buzdolabı Aı Home™ 621L - Diger

Satıcı: SAMSUNG CENTER

136.810,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 136810.15
Samsung Bespoke Rs90F64Eeftr Ai Gardrop Tipi Buzdolabı Ai Home™ 621L

Satıcı: Gizerler

138.368,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 138368.99
Samsung Bespoke AI Gardrop Tipi Buzdolabı AI Home™ 621L 161.396,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 161396.00

Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı Temel Özellikleri

E
348 kWh
36 dB
13 kg/gün

Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1784 mm
• Genişlik 912 mm
• Derinlik 726 mm
• Ağırlık 115 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 401 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Var
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 220 lt
• Dondurma Kapasitesi 13 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 348 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Samsung RS90F64EEFTR Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.