Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
275 kWh
Ses Seviyesi:
37 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
5.6 kg/gün

Samsung RT53DG7A14S9TR Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rt53dg7a14s9tr 530 Lt No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: NEXT TİME

45.855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 45855.00
Samsung RT53DG7A14S9TR No Frost Buzdolabı 45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 45999.00
Samsung RT53DG7A14S9TR Çift Kapılı No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: BakserLTD | 8 yorum

50.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 50299.00
Samsung Rt53dg7a14s9tr Çift Kapılı No Frost Inox

Satıcı: SmartEvim

50.566,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 50566.60
Samsung Rt53Dg7A14S9Tr Çift Kapılı No Frost İnox Buzdolabı

Satıcı: GÖKMEN

52.011,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 52011.28
Samsung RT53DG7A14S9TR 530 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: gizerler

52.241,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 52241.75
Samsung RT53DG7A14S9TR 530 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: SCENTER

52.886,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 52886.79
Samsung RT53DG7A14S9TR Çift Kapılı No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

52.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 52919.00
Samsung Rt53Dg7A14S9Tr Çift Kapılı No Frost İnox Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

53.023,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 53023.99
Samsung RT53DG7A14S9TR Çift Kapılı No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: DAPASHOP | 8 yorum

54.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 54499.00
Samsung Rt53Dg7A14S9Tr E Enerji Sınıfı 530 L No-Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı Inox 56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 56999.00
Samsung Rt53dg7a14s9tr Çift Kapılı No Frost 530 L Inox Buzdolabı 57.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 57179.00
Samsung RT53DG7A14S9TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

57.223,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 57223.91
Samsung RT53DG7A14S9TR Çift Kapılı No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: Smartevim

57.474,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 57474.05
Samsung RT53DG7A14S9TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Marketkolik

60.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 60699.00
Samsung Bespoke AI Üstten Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ 530L 63.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

16 63999.00

Samsung RT53DG7A14S9TR Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RT53DG7A14S9TR Buzdolabı Temel Özellikleri

E
275 kWh
37 dB
5.6 kg/gün

Samsung RT53DG7A14S9TR Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1855 mm
• Genişlik 790 mm
• Derinlik 770 mm
• Ağırlık 76 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 404 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 126 lt
• Dondurma Kapasitesi 5.6 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Var

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 275 kWh
• Ses Seviyesi 37 dB

Samsung RT53DG7A14S9TR Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.