Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
306 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Samsung RT58K704RSL Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rt58K704Rsl/Tr Çift Kapılı No Frost İnox Buzdolabı

Satıcı: GÖKMEN

54.340,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 54340.20
Samsung RT58K704RSL/TR 588 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı, İkili Soğutma, Wi-Fi

Satıcı: DAPASHOP | 10 yorum

55.334,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 55334.07
Samsung RT58K704RSL/TR 588 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı, İkili Soğutma, Wi-Fi

Satıcı: EGEİZO | 10 yorum

55.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 55335.00
Samsung Rt58k704rsl/Tr Çift Kapılı No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

58.025,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 58025.20
Samsung RT58K704RSL/TR E 588 L No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: gizerler

58.212,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 58212.35
Samsung Rt58k704rsltr Samsung Buzdolabı

Satıcı: Teknoloji Merkezim

58.948,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 58948.30
Samsung RT58K704RSL/TR Çift Kapılı No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

58.967,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 58967.00
Samsung Rt58K704Rsl E Enerji Sınıfı 588 L Üstten Donduruculu Buzdolabı 58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 58999.00
Samsung RT58K704RSL/TR E 588 L No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: timmy

59.055,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 59055.00
Samsung Rt58K704Rsl/Tr Çift Kapılı No Frost İnox Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

59.083,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 59083.99
Samsung RT58K704RSL/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

63.763,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 63763.91
Samsung RT58K704RSL/TR Çift Kapılı No Frost Inox Buzdolabı

Satıcı: Samsung Türkiye

65.653,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 65653.55
Samsung RT58K704RSL/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Samsung Türkiye

69.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 69109.00
Samsung Bespoke AI Üstten Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ 588L 72.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 72699.00

Samsung RT58K704RSL Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RT58K704RSL Buzdolabı Temel Özellikleri

E
306 kWh
39 dB
7 kg/gün

Samsung RT58K704RSL Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1785 mm
• Genişlik 831 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 92 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 427 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 161 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Var

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 306 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Samsung RT58K704RSL Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.