Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
306 kWh
Ses Seviyesi:
39 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Samsung RT58K704RWW Buzdolabı Fiyatları

Samsung Rt58K704Rww/Tr Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

49.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 49500.00
Samsung Buzdolabı Rt58k704rww/Tr

Satıcı: Sendekaldi Prime

49.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 49560.00
Samsung RT58K704RWW/TR No-Frost Buzdolabı 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 49999.00
RT58K704RWW, Samsung Üstten Donduruculu Buzdolabı RT58K704RWW, Üstten Donduruculu Buzdolabı, 588 Litre

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

52.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 52080.00
Buzdolabı(Rt58k704ww)

Satıcı: SAMSUNG ERKİN TELEKOM

52.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 52780.00
Samsung RT58K704RWW/TR 588 L Twin Cooling Plus Buzdolabı Beyaz

Satıcı: ozdendtm

53.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 53475.00
Samsung RT58K704RWW/TR 588 Lt Üstten Donduruculu No-Frost Buzdolabı, İkili Soğutma, Wi-Fi

Satıcı: Smartevim | 21 yorum

54.218,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 54218.07
Samsung RT58K704RWW/TR 588 L Twin Cooling Plus Buzdolabı Beyaz

Satıcı: gizerler

54.729,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 54729.50
Samsung RT58K704RWW/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

55.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 55439.00
Samsung Rt58K704Rww/Tr Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: GÖKMEN

55.478,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 55478.76
Samsung Rt58K704Rww/Tr E Enerji Sınıfı 588 L Twin Cooling Plus Üstten Donduruculu Buzdolabı Beyaz 56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 56999.00
Samsung RT58K704RWW/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Sendekaldı

59.712,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 59712.00
Samsung RT58K704RWW/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

59.948,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 59948.91
Samsung RT58K704RWW/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: SENDEKALDI

61.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 61190.00
Samsung Bespoke AI Üstten Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ 588L 68.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

15 68499.00
SAMSUNG RT58K704RWW/TR ÜSTTEN DONDURUCULU NO-FROST BUZDOLABI

Satıcı: SELÇUK TİCARET

74.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

16 74010

Samsung RT58K704RWW Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RT58K704RWW Buzdolabı Temel Özellikleri

E
306 kWh
39 dB
7 kg/gün

Samsung RT58K704RWW Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1785 mm
• Genişlik 831 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 92 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 427 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 161 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Var

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 306 kWh
• Ses Seviyesi 39 dB

Samsung RT58K704RWW Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.