Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Toplam Net Hacim:

Samsung RT62K704RWW Buzdolabı Fiyatları

Samsung RT62K704RWW/TR E Enerji Sınıfı 622 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: Smartevim | 18 yorum

57.287,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 57287.07
Samsung Rt62k704rww/Tr Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: SmartEvim

58.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 58049.10
Samsung RT62K704RWW/TR E Enerji Sınıfı 622 Lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: DAPASHOP | 18 yorum

58.124,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 58124.07
Samsung Rt62k704rww/Tr 622 Lt No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: S.Teknoloji

58.269,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 58269.70
Samsung RT62K704RWW/TR 622 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: gizerler

59.705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 59705.00
Samsung Rt62K704Rww/Tr Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: GÖKMEN

59.963,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 59963.76
Samsung RT62K704RWW/TR 622 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: timmy

60.217,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 60217.50
Samsung RT62K704RWW/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

60.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 60479.00
Samsung Rt62K704Rww/Tr Çift Kapılı No Frost Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Gizerler

60.598,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 60598.99
Samsung Rt62k704rww/tr 622 L Çift Kapılı Beyaz Buzdolabı 64.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 64219.00
Samsung Üstten Donduruculu Buzdolabı RT62K704RWW/TR

Satıcı: Gizerler

65.398,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 65398.91
Samsung RT62K704RWW/TR Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Satıcı: Smartevim

67.354,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 67354.05
Samsung Üstten Donduruculu Buzdolabı RT62K704RWW/TR

Satıcı: Marketkolik

68.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 68199.00
Samsung Bespoke AI Üstten Donduruculu Buzdolabı Twin Cooling™ 622L 74.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 74099.00

Samsung RT62K704RWW Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Samsung RT62K704RWW Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1862 mm
• Genişlik 836 mm
• Derinlik 788 mm
• Ağırlık 93.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı

SOĞUTUCU

• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E

Samsung RT62K704RWW Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.