Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: kapidakifirsat | 5 yorum
22.458,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 22458.23 Siemens KD55NNWF1N 453 LT No-Frost Çift Kapılı BuzdolabıSatıcı: VEYİSOĞLU
22.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 22699.00 Siemens KD55NNWF1N 453 Lt No-Frost Çift Kapılı BuzdolabıSatıcı: Paşacan | 17 yorum
22.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 22790.00 Siemens KD55NNWF1N 453 LT No-Frost Çift Kapılı BuzdolabıSatıcı: istanbulankastreltd
26.773,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 26773.02 Siemens Kd55Nnwf1N 453 L Çift Kapılı No Frost BuzdolabıSatıcı: Harikafiyat Plus
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28999.00