Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
261 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Siemens KG55NVIE0N Buzdolabı Fiyatları

Siemens Kg55nvıe0n Buzdolabı No Frost Inox

Satıcı: Beyazon

48.973,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 48973.10
Siemens KG55NVIE0N Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

49.102,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 49102.70
Siemens Kg55nvıe0n E Enerji Sınıfı 530L Nofrost Alt Tarafı Derin Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

49.155,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 49155.60
Siemens KG55NVIE0N E Enerji Sınıfı 530L Nofrost Alt tarafı Derin Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Siemens İzmir

49.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 49200.00
Siemens SİEMENS KG55NVIE0N iQ300 Alttan Donduruculu Buzdolabı 186 x 70 cm

Satıcı: TUFEKCİ HOME

49.311,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 49311.39
Siemens KG55NVIE0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: BABAOĞLU DTM

50.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 50140.00
Siemens KG55NVIE0N IQ300 E Enerji Sınıfı 483 lt No Frost Buzdolabı

Satıcı: Enatekno | 15 yorum

50.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 50310.00
Siemens KG55NVIE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat | 3 yorum

51.463,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 51463.27
Siemens KG55NVIE0N 483 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: cfcon-line

56.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 56730.00
SIEMENS KG55NVIE0N iQ300 Alttan Dondurucu Kombi Inox Buzdolabı

Satıcı: Babaoglu Siemens

60.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 60200.00
Siemens KG55NVIE0N E Enerji Sınıfı 530L Nofrost Alt tarafı Derin Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Siemens Babaoğlu DTM

62.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 62000.00

Siemens KG55NVIE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Siemens KG55NVIE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
261 kWh
40 dB

Siemens KG55NVIE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 483 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Ekonomi Modu Isı Göstergeli Dondurucu Soğutucu Isı Göstergesi

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 700 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 86.4 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 375 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 108 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 261 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Siemens KG55NVIE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.