Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
9 kg/gün

Siemens KG76NCWE0N Buzdolabı Fiyatları

Siemens Kg76ncwe0n 526 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

49.855,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 49855.30
Siemens Kg76Ncwe0N 526L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

51.519,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 51519.08
Siemens KG76NCWE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri | 8 yorum

52.079,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 52079.07
Siemens KG76NCWE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kea-ev-aletleri

52.079,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 52079.07
Siemens KG76NCWE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

53.725,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 53725.17
Siemens Kg76ncwe0n 526l Alttan Donduruculu No-frost Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 53999.00
Siemens KG76NCWE0N iQ500 Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 54999.00
Siemens Kg76ncwe0n Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Göktuğ Ticaret

57.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 57280.00
Siemens Kg76Ncwe0N 526L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

58.532,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 58532.70
Siemens KG76NCWE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: TUFEKCİ HOME | 8 yorum

59.949,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 59949.66

Siemens KG76NCWE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Siemens KG76NCWE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
40 dB
9 kg/gün

Siemens KG76NCWE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 95.6 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 406 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 120 lt
• Dondurma Kapasitesi 9 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Siemens KG76NCWE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.