Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
274 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Siemens KG76NCXE0N Buzdolabı Fiyatları

Siemens iQ500 KG76NCXE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: tufekcihome

64.393,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 64393.20
Siemens iQ500 KG76NCXE0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

65.099,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 65099.07
Siemens IQ500 KG76NCXE0N 526 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı - ddiğer

Satıcı: TUFEKCİ HOME | 3 yorum

66.693,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 66693.09
Siemens Kg76ncxe0n Buzdolabı No Frost Alttan Donduruculu Kombi Tipi Siyah Çelik

Satıcı: Beyazon

70.249,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 70249.20
Siemens KG76NCXE0N 186x75 cm Alttan Donduruculu Siyah Inox Buzdolabı

Satıcı: ALC DTM

70.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 70299.05
Siemens KG76NCXE0N Buzdolabı No Frost Alttan Donduruculu Kombi Tipi Siyah Çelik

Satıcı: kapidakifirsat

70.952,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 70952.70
Siemens Iq500 Kg76ncxe0n 526 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: ALC DTM

74.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 74619.10
Siemens IQ500 KG76NCXE0N 526 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı - ddiğer

Satıcı: fırsatderyası | 3 yorum

74.845,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 74845.58
iQ500 KG76NCXE0N BlackSteel Alttan Donduruculu Siyah Inox Buzdolabı 526 Lt 91.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 91309

Siemens KG76NCXE0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Siemens KG76NCXE0N Buzdolabı Temel Özellikleri

E
274 kWh
40 dB

Siemens KG76NCXE0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 526 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Ekonomi Modu Tatil Modu Buzluk Isı Göstergeli Dondurucu Soğutucu Isı Göstergesi

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 800 mm
• Ağırlık 92.6 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 406 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 120 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 274 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Siemens KG76NCXE0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.