Enerji Sınıfı (A-G):
C
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
198 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Siemens KG76PAIC0N Buzdolabı Fiyatları

Siemens Kg76paıc0n Kombi No Frost Buzdolabı ( Açıklamayı Okuyun)

Satıcı: Ulusal Avm

52.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 52320.00
Siemens Kg76paıc0n 526 L Inox No Frost Buzdolabı

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

62.550,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 62550.10
Siemens KG76PAIC0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: cfcon-line

63.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 63495.00
Siemens KG76PAIC0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kea-ev-aletleri

63.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 63499.00
Siemens KG76PAIC0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

65.319,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 65319.08
KG76PAIC0N iQ700 Alttan Donduruculu Buzdolabı 186 x 75 cm Kolay temizlenebilir Inox

Satıcı: KEA Ev Aletleri

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 69999.00
Siemens KG76PAIC0N 526 L Inox No Frost Buzdolabı

Satıcı: Enatekno | 18 yorum

71.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 71170.00
Siemens KG76PAIC0N 526 L Inox No Frost Buzdolabı

Satıcı: METRADE TİCARET | 18 yorum

71.609,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 71609.07
Siemens KG76PAIC0N Buzdolabı No Frost Inox XL

Satıcı: kapidakifirsat

71.918,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 71918.70
Siemens KG76PAIC0N C Enerji Sınıfı No-Frost 526 LT Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Siemens İzmir

75.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 75000.00
Siemens KG76PAIC0N iQ700 Alttan Donduruculu Inox Buzdolabı

Satıcı: ALC DTM

75.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 75999.05
iQ700 Inox Alttan Donduruculu Buzdolabı KG76PAIC0N 93.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 93949.00

Siemens KG76PAIC0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Siemens KG76PAIC0N Buzdolabı Temel Özellikleri

C
198 kWh
36 dB
10 kg/gün

Siemens KG76PAIC0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 820 mm
• Ağırlık 93.9 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 5 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 357 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 169 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Yıllık Enerji Tüketimi 198 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Siemens KG76PAIC0N Buzdolabı Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Serdar B***** Profil Resmi

33 yorum

Serdar B***** 33bin nasıl 50bin çıkardınız fiyatı maaşlara o kadar zam gelmedi ayıp
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
NURULLAH YILMAZ Profil Resmi

58 yorum

NURULLAH YILMAZ 4 ay öncesinde kendi şubesinden 40.000₺ aldım. İnternetteki diğer satıcılar daha uygun fiyattan satıyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
NURULLAH YILMAZ Profil Resmi

58 yorum

NURULLAH YILMAZ Sınıfının en iyi dolabı. Hem sessiz hem de en az enerji tüketen dolap. Ayrıca mobil uygulaması da mevcuttur.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.