Enerji Sınıfı (A-G):
C
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
198 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Siemens KG76PAWC0N Buzdolabı Fiyatları

Siemens KG76PAWC0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: cfcon-line

56.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 56730.00
Siemens KG76PAWC0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

58.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 58698.00
Siemens Kg76pawc0n 526 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

59.168,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 59168.10
Siemens KG76PAWC0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

60.719,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 60719.08
Siemens KG76PAWC0N 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kea-ev-aletleri

61.379,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 61379.07
Siemens Kg76pawc0n 526Lt No-Frost Kombi Tipi Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Göktuğ Ticaret

61.533,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 61533.90
Siemens KG76PAWC0N 526LT No-Frost Kombi Tipi Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Enatekno | 9 yorum

64.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 64400.00
Siemens KG76PAWC0N iQ700 Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 64999.00
Siemens KG76PAWC0N 526LT No-Frost Kombi Tipi Beyaz Buzdolabı

Satıcı: firsatlarderyasi | 9 yorum

65.090,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 65090.70
Siemens KG76PAWC0N iQ700 Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ALC DTM

68.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 68399.05
iQ700 Beyaz Alttan Donduruculu Buzdolabı KG76PAWC0N 85.684,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 85684.49

Siemens KG76PAWC0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Siemens KG76PAWC0N Buzdolabı Temel Özellikleri

C
198 kWh
36 dB

Siemens KG76PAWC0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 526 lt
• Yeni Nesil Özellikler Wi-Fi Home Connect
• Diğer Özellikler Ekonomi Modu Tatil Modu Isı Göstergeli Dondurucu Soğutucu Isı Göstergesi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 750 mm
• Derinlik 820 mm
• Ağırlık 93.3 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 357 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 169 lt
• Hızlı Dondurma Yok
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Yıllık Enerji Tüketimi 198 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Siemens KG76PAWC0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.