Enerji Sınıfı (A-G):
E
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
307 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
10 kg/gün

Siemens KG86NCWE0N Buzdolabı (Beyaz) Fiyatları

Siemens Kg86ncwe0n Kombi No Frost Buzdolabı ( Açıklamayı Okuyun)

Satıcı: Ulusal Avm

46.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 46410.00
Siemens KG86NCWE0N 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: cfcon-line

52.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 52200.00
Siemens Kg86ncwe0n 631 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

56.018,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 56018.70
Siemens KG86NCWE0N 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: kea-ev-aletleri

56.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 56699.10
Siemens KG86NCWE0N Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

56.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 56998.00
Siemens KG86NCWE0N 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: KEA Ev Aletleri

57.959,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 57959.08
Siemens KG86NCWE0N Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: METRADE TİCARET

61.379,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 61379.07
Siemens KG86NCWE0N 631L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı

Satıcı: Siemens İzmir

64.396,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 64396.38
Siemens KG86NCWE0N 631 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Babaoglu Siemens

79.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 79500.00
iQ500 KG86NCWE0N Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı 631 Lt 84.837,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 84837.16

Siemens KG86NCWE0N Buzdolabı (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Siemens KG86NCWE0N Buzdolabı Ürün Ailesi

Siemens KG86NCWE0N Beyaz Buzdolabı Beyaz 46.410,00 TL
Siemens KG86NCIE0N Inox Buzdolabı Inox 73.105,63 TL

Siemens KG86NCWE0N Buzdolabı (Beyaz) Temel Özellikleri

E
307 kWh
40 dB
10 kg/gün

Siemens KG86NCWE0N Buzdolabı (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 840 mm
• Ağırlık 107.2 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 479 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 152 lt
• Dondurma Kapasitesi 10 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 307 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Siemens KG86NCWE0N Buzdolabı (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.