Enerji Sınıfı (A-G):
C
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
216 kWh
Ses Seviyesi:
36 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı Fiyatları

Siemens KG86PFWC0N 624 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Beyaz Eşya Dükkanı

65.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 65949.00
Siemens KG86PFWC0N 624 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: gurbuzgrup

68.093,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 68093.67
Siemens Kg86pfwc0n Buzdolabı Alttan Donduruculu Xxl Beyaz

Satıcı: Beyazon

69.028,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 69028.20
Siemens Kg86pfwc0n 624 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Göktuğ Ticaret

69.617,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 69617.60
Siemens KG86PFWC0N 624 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: tufekcihome

73.456,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 73456.98
Siemens KG86PFWC0N 624 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: Enatekno | 9 yorum

73.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 73670.00
Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı

Satıcı: kapidakifirsat

75.736,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 75736.70
Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı

Satıcı: BABAOĞLU DTM

77.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 77280.00
Siemens KG86PFWC0N 624 Lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: ataberkticaret | 9 yorum

77.864,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 77864.25
Siemens KG86PFWC0N iQ700 Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı

Satıcı: ALC DTM

78.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 78849.05
Siemens KG86PFWC0N iQ700 Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı

Satıcı: Babaoglu Siemens

90.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 90500.00
iQ700 KG86PFWC0N Alttan Donduruculu Beyaz Buzdolabı 624 Lt 96.465,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 96465.86

Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı Temel Özellikleri

C
216 kWh
36 dB

Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1860 mm
• Genişlik 860 mm
• Derinlik 840 mm
• Ağırlık 103.8 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 422 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Hızlı Soğutma Var
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var
• Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi 16 saat

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 202 lt
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Yıllık Enerji Tüketimi 216 kWh
• Ses Seviyesi 36 dB

Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Siemens KG86PFWC0N Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.