Enerji Sınıfı (A-G):
E
Yıllık Enerji Tüketimi:
218 kWh
Ses Seviyesi:
41 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
3.3 kg/gün

Teka RBF 43330 FI EU Buzdolabı Fiyatları

Teka RBF 43330 FI EU 242 L No-Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: ankastreal

34.678,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 34678.68
Teka RBF 43330 FI EU 242 L No-Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: Pasacan

35.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 35805.00
Teka Rbf 43330 Fı Eu No Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: YILMAZ ANKASTRE

36.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 36400.00
Teka Rbf 43330 Fı Eu No Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: evimankastre

36.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 36400.00
Teka Rbf 43330 Fı Eu Kombi No Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: Evimankastre

37.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 37720.00
Teka Rbf 43330 Fı Eu Kombi No Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: Dijital Ankastre

38.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 38180.00
Teka - RBF 43330 FI EU - Ankastre Kombi Buzdolabı - 262 lt - 54 cm - 113570017

Satıcı: DijitalAnkastre | 5 yorum

38.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 38595.00
Teka - RBF 43330 FI EU - Ankastre Kombi Buzdolabı - 262 lt - 54 cm - 113570017

Satıcı: ANKASTRE CENTER | 5 yorum

39.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 39990.00
RBF 43330 FI EU No Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: DijitalAnkastre

41.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 41500.00
Teka RBF 43330 FI EU No Frost Ankastre Buzdolabı

Satıcı: ANKASTREGRUP

47.167,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 47177
TEKA RBF 43330 FI EU Ankastre Kombi Buzdolabı 113570017

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

49.278,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 49288
Teka RBF 43330 FI EU NO FROST ANKASTRE BUZDOLABI

Satıcı: Ankastre Grup

50.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 50992.00

Teka RBF 43330 FI EU Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Teka RBF 43330 FI EU Buzdolabı Temel Özellikleri

E
218 kWh
41 dB
3.3 kg/gün

Teka RBF 43330 FI EU Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1770 mm
• Genişlik 540 mm
• Derinlik 545 mm
• Ağırlık 54.5 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 4 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 180 lt
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 63 lt
• Dondurma Kapasitesi 3.3 kg/gün
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 218 kWh
• Ses Seviyesi 41 dB

Teka RBF 43330 FI EU Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Teka RBF 43330 FI EU Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.