Enerji Sınıfı (A-G):
E
Yıllık Enerji Tüketimi:
172 kWh
Ses Seviyesi:
40 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:

Uğur UES 206 D2K R65 Buzdolabı Fiyatları

Uğur UES 206 D2K R65 Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Sendekaldı

17.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 17155.00
Uğur UES206 D2K R65 206 L Çift Kapılı Statik Buzdolabı

Satıcı: tumbeyazesyalar

17.177,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 17177.10
Uğur Ues 206 D2k R65 Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Sendekaldi Prime

17.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 17260.00
UĞUR BUZDOLABI UES 206 D2K R65

Satıcı: Sendekaldı

17.553,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 17553.60
Uğur Ues 206 D2K R65 206 Litre Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Sendekaldı

17.637,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 17637.45
Uğur Buzdolabı Ues 206 D2k R65

Satıcı: Sendekaldı

17.813,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 17813.30
Uğur Ues 206 D2K R65 206 Litre Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

18.087,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 18087.57
Uğur UES206 D2K R65 206 L Çift Kapılı Statik Buzdolabı

Satıcı: VEYİSOĞLU

18.218,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 18218.70
Uğur UES 206 D2K R65 Çift Kapılı Buzdolabı

Satıcı: Electro Beyaz Shop

18.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 18399.00
Uğur BUZDOLABI UES 206 D2K R65

Satıcı: SENDEKALDI

18.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 18490.00
Uğur UES 206 D2K R65 206 Lt. Çift Kapılı Statik Beyaz Buzdolabı

Satıcı: GİZERLER

20.058,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 20058.20
Uğur UES206 D2K R65 206 L Çift Kapılı Statik Buzdolabı

Satıcı: TOKTOK TİCARET

22.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 22299.00

Uğur UES 206 D2K R65 Buzdolabı Fiyat Geçmişi

Uğur UES 206 D2K R65 Buzdolabı Temel Özellikleri

E
172 kWh
40 dB

Uğur UES 206 D2K R65 Buzdolabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1430 mm
• Genişlik 545 mm
• Derinlik 5555 mm
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 3 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 169 lt
• Soğutucu Raf Adedi 3 adet
• Su&Buz Pınarı Yok

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 37 lt
• Hızlı Dondurma Yok
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 172 kWh
• Ses Seviyesi 40 dB

Uğur UES 206 D2K R65 Buzdolabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.