Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elithm-Vestel-YOB | 5 yorum
19.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 19699.00 Vestel NF52101 S 451 LT No-Frost Çift Kapılı BuzdolabıSatıcı: oztekin-vestel-yob
21.204,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 21204.00 Vestel Nf52101 S No-frost BuzdolabıSatıcı: Çapkinoglu-vestel yetkili online bayi
21.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 21900.00 Vestel NF52101 S 451 LT No-Frost Çift Kapılı BuzdolabıSatıcı: Nizamlar-Vestel-YOB
22.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 22259.00 Vestel NF52101 S 451 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Çapkınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi | 38 yorum
23.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 23000.00 Vestel NF52101 S 451 Lt No-Frost Buzdolabı 27.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 27559.00