Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: buyukdere-vestel-yob
23.131,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 23131.84 Vestel NF52122 EX WIFI 451 L No-Frost BuzdolabıSatıcı: kaankonuc-vestel-yob
24.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 24199.99 VESTEL NF52122 EX WIFI 451 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Büyükdere-Vestel Yetkili Online Bayi
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26999.00 Vestel NF52122 Ex Wıfı 451 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Büyükdere-Vestel Yetkili Online Bayi
29.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
4 29849.00 Vestel NF52122 EX WIFI 451 L No-Frost BuzdolabıSatıcı: VestelKurumsalMağaza
30.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 30499.00 Vestel NF52122 EX WIFI 451 Lt No-Frost Buzdolabı 31.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31699.00