Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: buyukdere-vestel-yob
19.386,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 19386.55 Vestel NFK48011 X 427 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Büyükdere-Vestel Yetkili Online Bayi
20.137,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 20137.00 Vestel NFK48011 X 427 LT No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSatıcı: oztekin-vestel-yob
20.742,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 20742.00 Vestel NFK48011 x 427 Lt E Enerji Sınıfı No-Frost BuzdolabıSatıcı: Büyükdere-Vestel Yetkili Online Bayi
22.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 22349.00 Vestel NFK48011 X 427 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Orhan Mob-Vestel Yetkili Online Bayi
23.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 23399.00 Vestel NFK48011 X 427 LT No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSatıcı: OrhanMob-Vestel-YOB
23.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 23499.00