Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: oztekin-vestel-yob
19.295,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 19295.00 Vestel NFK52011 471 L Altı DD. Beyaz BuzdolabıSatıcı: tekevim-vestel-yob
19.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 19499.00 Vestel NFK52011 471 L Altı DD. Beyaz BuzdolabıSatıcı: OrhanMob-Vestel-YOB
20.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 20399.00 Vestel NFK52011 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Oztekin-Vestel Yetkili Online Bayi
20.753,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 20753.37 VESTEL NFK52011 X 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi
21.986,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 21986.00 Vestel NFK52011 x 471 Lt E Enerji Sınıfı No-Frost BuzdolabıSatıcı: OrhanMob-Vestel Yetkili Online Bayi
22.076,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 22076.01 VESTEL NFK52011 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi
23.639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 23639.00 Vestel NFK52011 471 Lt No-Frost Buzdolabı 23.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 23699.00 Vestel NFK52011 X 471 Lt No-Frost Buzdolabı 26.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 26049.00