Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ekinciler-vestel-yob
23.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 23700.00 Vestel NFK52102 EX WIFI 471 LT No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSatıcı: oztekin-vestel-yob
23.873,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 23873.00 Vestel NFK52102 EX WIFI 471 LT No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSatıcı: tekevim-vestel-yob
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 24899.00 Vestel NFK52102 EX WIFI 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Oztekin-Vestel Yetkili Online Bayi | 22 yorum
26.050,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 26050.86 VESTEL Nfk52102 Ex Wıfı No-frost BuzdolabıSatıcı: Çapkinoglu-vestel yetkili online bayi
27.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27000.00 VESTEL NFK52102 EX WiFi F Enerji Sınıfı 472L No-Frost Buzdolabı Inox 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 28009 Vestel Nfk52102 Ex Wıfı No-frost BuzdolabıSatıcı: Gençlik-Vestel Yetkili Online Bayi
28.204,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 28204.00