Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: buyukdere-vestel-yob
19.743,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 19743.04 Vestel NFK52112 E WIFI 472 L Alttan Donduruculu No-Frost BuzdolabıSatıcı: OrhanMob-Vestel-YOB
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 24999.00 Vestel NFK52112 E WIFI 472 L Alttan Donduruculu No-Frost BuzdolabıSatıcı: VestelKurumsalMağaza
25.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 25299.00 VESTEL NFK52112 E WIFI E Enerji Sınıfı 472 L Alttan Donduruculu No-Frost Buzdolabı Beyaz 25.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 25709 Vestel NFK52112 E WIFI 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
26.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 26099.00 Vestel NFK52112 E WIFI 471 Lt No-Frost Buzdolabı 26.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 26099.00