Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: oztekin-vestel-yob
23.873,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 23873.00 VESTEL NFK52112 EX WIFI 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi
23.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 23900.00 Vestel NFK52112 EX WIFI 471 LT No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSatıcı: kaankonuc-vestel-yob
24.949,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 24949.99 Vestel NFK52112 Ex Wıfı 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi | 1 yorum
25.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 25700.00 Vestel NFK52112 EX WIFI 471 LT No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSatıcı: OrhanMob-Vestel-YOB
26.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 26499.00 Vestel NFK52112 EX WIFI 471 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
30.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 30579.00 Vestel NFK52112 EX WIFI 471 Lt No-Frost Buzdolabı 30.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 30579.00