Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ekinciler-vestel-yob | 7 yorum
37.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 37799.00 Vestel NFK72012 Ex Gı Pro Wıfı 650 Lt No-Frost BuzdolabıSatıcı: Oztekin-Vestel Yetkili Online Bayi | 22 yorum
38.039,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 38039.56 VESTEL NFK72012 EX GI PRO WIFI 650 Lt No-Frost Buzdolabı 20265243Satıcı: Doğan Group-Vestel Yetkili Online Bayi
44.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 44000.00 VESTEL NFK72012 EX GI Pro No-Frost Buzdolabı 20265243Satıcı: GÜLSOY VESTEL YETKİLİ ONLİNE BAYİİ
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 51999.00 Vestel NFK72012 EX GI Pro WIFI 650 LT No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSatıcı: turkuaztrade
59.591,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 59591.12