Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Oztekin-Vestel Yetkili Online Bayi | 5 yorum
49.026,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 49026.78 Vestel Retro FD56001 Siyah 487 LT No-Frost Gardırop Tipi BuzdolabıSatıcı: VestelKurumsalMağaza | 2 yorum
50.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 50939.00 VESTEL Retro Fd56001 Siyah Gardırop Tipi BuzdolabıSatıcı: Aras Ticaret-Vestel Yetkili Online Bayi
52.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 52000.00 Vestel Retro Fd56001 Siyah Gardırop Tipi BuzdolabıSatıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
52.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 52139.00 Vestel RETRO FD56001 Siyah 487 Lt Gardırop Tipi Buzdolabı 52.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 52139.00 Vestel Retro FD56001 Siyah 487 LT No-Frost Gardırop Tipi BuzdolabıSatıcı: turkuaztrade
62.754,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 62754.03