Kapasite:
Oda Sayısı:
Kurulum:
Toplam Yükseklik:
135 cm
Çift Tente:
Var
Sineklik:
Var
Su Geçirmezlik:
Var
Ağırlık (max.):
5.6 kg

Husky Felen 3+1 Yüksek İrtifa Çadırı (3+1 Kişilik) Fiyatları

HUSKY FELEN YESIL 3+1 KISILIK CADIR

Satıcı: İnnovator Doğa Sporları ve Kamp

22.361,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 22361.24
HUSKY FELEN YESIL 3+1 KISILIK CADIR

Satıcı: İnnovator Doğa Sporları ve Kamp

22.361,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 22361.24
Husky Felen Yesıl 3+1 Kısılık Cadır

Satıcı: Merkez Av Kamp

23.141,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 23141.30
Husky Felen Yesil 3+1 Kisilik Cadir

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

26.001,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 26001.40
Husky Felen 3 + 1 Kişilik Çadır, Yeşil, Standart

Satıcı: Everest Outdoor

26.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 26011.44
Husky Felen 5 Mevsim 4 Kişilik Kamp Çadırı KIRMIZI Std

Satıcı: ElıteOnlıne

26.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 26011.44
Husky Felen 3 + 1 Kişilik Çadır, Yeşil, Standart

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

26.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 26011.44
Husky Felen Yesıl 3+1 Kısılık Cadır - Yeşil

Satıcı: İnnovator doğasporları ve kamp

26.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 26001.44
Husky Felen 3+1 Kısılık Çadır Hafif Yapı ve Ferah İç Alan ile Kırmızı Renk

Satıcı: İnnovator doğasporları ve kamp

26.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 26001.44
Felen Yeşil 3+1 Kişilik Kamp Çadırı 26.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 26011.44
Felen Yeşil 3+1 Kişilik Kamp Çadırı 26.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 26011.44
HUSKY FELEN YESIL 3+1 KISILIK CADIR (Karışık) 26.001,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 26011
HUSKY FELEN YESIL 3+1 KISILIK CADIR (Kırmızı)

Satıcı: Merkez Av Kamp

26.001,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 26011

Husky Felen 3+1 Yüksek İrtifa Çadırı (3+1 Kişilik) Fiyat Geçmişi

Husky Felen 3+1 Yüksek İrtifa Çadırı Ürün Ailesi

Husky Felen 2+1 2+1 Kişilik Yüksek İrtifa Çadırı / Dağcı Çadırı / Kamp Çadırı 2+1 Kişilik 20.007,44 TL
Husky Felen 3+1 3+1 Kişilik Yüksek İrtifa Çadırı / Dağcı Çadırı / Kamp Çadırı 3+1 Kişilik 22.361,24 TL

Husky Felen 3+1 Yüksek İrtifa Çadırı (3+1 Kişilik) Temel Özellikleri

135 cm
Var
5.6 kg
Pol/Direk:
Pol Çapı:
8.5 mm

Husky Felen 3+1 Yüksek İrtifa Çadırı (3+1 Kişilik) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

• Dış Su Direnci 7000 mm
• Zemin Su Direnci 11000 mm
• Dış Tente Polyester
• Dış Tente İlmek Sayısı 210 T
• Dış Tente Örgü Tekniği Ripstop
• İç Tente Cibinlik Nefes Alan Naylon
• İç Tente İlmek Sayısı 210 T
• Zemin Kumaşı Polyester
• Zemin Kumaşı İlmek Sayısı 190 T

TASARIM

• Ürün Yapısı Kubbe Çadır
• Oda Uzunluğu 215 cm
• Oda Genişliği 190 cm
• Oda Yüksekliği 135 cm
• Toplam Uzunluk 355 cm
• Toplam Genişlik 220 cm
• Toplam Yükseklik 135 cm
• Ağırlık (min.) 5.2 kg
• Ağırlık (max.) 5.6 kg

Husky Felen 3+1 Yüksek İrtifa Çadırı (3+1 Kişilik) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.